Maistas šventėms

Mūsų tiekiamas maistas šventėms sužavės visus Jūsų svečius, nes visus patiekalus gaminame su meile, tiekiame su ypatingu rūpesčiu. Užsisakykite maistą savo šventei jau dabar!

Mūsų užduotis – paversti jūsų šventę nepamirštama. Ruošiame kulinarinius šedevrus ne tik furšetams ir banketams, tačiau ir kitoms šventėms – vestuvėms, krikštynoms, jubiliejams. Nesvarbu, ar planuojate asmeninę šventę ar verslo renginį – maitinimo dalį palikite mums!

Nors ir atrodo neįtikėtina, tačiau svečiai šventes neretai prisimena pagal jose ragautą maistą. Juk nesinori, kad kruopščiai savaites ar mėnesius planuota šventė apkarstų vien dėl prasto maisto. Todėl mes  savo klientams užtikriname aukščiausios kokybės kulinarinius šedevrus, kurie nepaliks abejingų. Taip pat užtikriname puikaus aptarnavimo paslaugas, kurias suteiks ilgametę patirtį turintys šios srities profesionalai.

Savo klientams galime pasiūlyti itin platų, profesionalių virtuvės šefų kurtą meniu, iš kurio patiekalus savo šventei išsirinks net išrankiausias maisto mėgėjas. Valgiaraštį ruošiame atsižvelgiant į klientų pageidavimus, kadangi mums svarbiausia – puiki šventės svečių nuotaika ir komplimentai maistui.

Norite, kad svečiai dar ilgą laiką po šventės aikčiotų dėka geriausių prisiminimų? Susisiekite su mumis ir patikėkite savo šventės sėkmę mums! Pasirūpinsime ne tik užkandžiais, pagrindiniais patiekalais ar desertais, bet taip pat ir gėrimais – jums neteks rūpintis niekuo!