Šventės vietos pasiūlymas

Siekdami padėti savo klientams susikurti savo trokštamą šventę, siūlome pagalbą renkantis šventės vietą. Bendradarbiaujame su įvairių sodybų šeimininkais, viešbučiais, muziejais bei dvarais. Galėdami pasiūlyti įvairiausio pobūdžio ir dydžio patalpas, norime užtikrinti jūsų šventės sėkmę.

Šventės atgarsiai ir prisiminimai didele dalimi priklauso ne tik nuo šventės organizuotumo, tačiau ir nuo vietos, kurioje ji vyksta. Renkantis patalpas svarbu įvertinti tiek ir svečių skaičių, tiek ir renginio pobūdį bei tipą. Juk žymiai malonesnė šventės nuotaika, kuomet ji vyksta puikiai išplanuotoje vietoje, kurioje visiems užtenka erdvės ne tik papuotauti, bet ir pasilinksminti. Vasaros metu norint šventę surengti gamtoje, taip pat nederėtų sunerimti. Šventės vietos klausimą patikėkite mums!

Turite šventės idėją ir norite pagalbos ją realizuojant? Nežinote į ką kreiptis norint šventę surengti svajonių dvare? Šį iššūkį palikite mums! Nieko nelaukite, nes per anksti susigriebti neįmanoma, tačiau delsiant gali būti per vėlu. Susisiekite mūsų nurodytais kontaktais ir mes, išklausę jūsų šventės idėją, pasiūlysime idealiausią įmanomą vietą! Ir šventė jūsų bei svečių atmintyje įstrigs ilgam.